Sattwa крем за ноќ со колаген 55 ml

Sattwa крем за ноќ со колаген

55 ml

 Sattwa крем за ноќ со колаген 55 mlХранлив крем за нега на кожата во текот на ноќта. Внимателно избраните навлажнувачи, колагенот и Д-пантенолот ја хранат кожата во текот на ноќта, ги измазнуваат тенките линии и брчките и ја прават кожата свежа наутро. Редовната употреба на овој крем резултира со еластична и мека кожа на лицето и на деколтето.

Производот е дерматолошки тестиран.